NOVELY EXEKUČNÍHO ZÁKONA, ZAMĚŘENÉ NA TAK ZVANĚ: ODDLUŽENÍ. /Fw: PAVEL_BLAŽEK S PATRIKEM_NACHEREM: DO KRIMINÁLU S NIMI!!! /´JP_INFOs´ ~ ´JP INFO Special´: MILOSTIVÉ LÉTO ( V ČR)

Z KOHO DĚLÁTE, POSLANCI/POSLANKYNĚ, SENÁTOŘI/SENÁTORY.. DEBILY??!!!
V MÉDIÍCH, LEGISLATIVNĚ.. 
Z LIDU ČR!!!
VY SADISTIC CZECH_SS_FAŠISTIC VŮČI LIDU ČR HOVADA!!! TÁHNĚTE DO ŘITI !!!
.. 
LIDEM ANI V EXEKUCÍCH, 
ANI V ODDLUŽENÍ(BANKROTU, INSOLVENCI)
NENECHÁTE, ANI SOUDY, MNOHDY ANI TOLIK, ABY JIM ZE MZDY ZBYLA MĚSÍČNĚ ČÁSTKA ANI NA NÁJEM BYŤ I JEN GARSONIÉRY. O PODNIKÁNÍ S OHLEDEM NA BLOKACI PENĚZ RŮZNĚ NEMOHOU ANI UVAŽOVAT. 
OHROŽUJETE JE TAK FAKTICKY LEGISLATIVOU TOU VÁMI SEPSANOU PŘÍMO NA FYZICKÉ JEJICH EXISTENCI, NA ZDRAVÍ, NA ŽIVOTĚ!!! 
VY HAJZLI. 
A MÁTE TU DRZOST JEŠTĚ O DLUŽNÍCÍCH MLUVIT STYLEM, ŽE SE JIM MOTIVAČNĚ NEVYPLÁCÍ BÝT ZAMĚSTNANÍ.
PATŘÍTE DO LOCHU!!! DO KRIMINÁLU!!!
ZA TÓ, CO JSTE ZPŮSOBILI ČESKÉMU LIDU TAKTO ZA UPLYNULÝCH CCA VÍCE JAK 25LET, PATŘÍTE TAM ZA TÓ, VY Z VÁS, KDOŽ JSTE NAD TÍM V KLIDU, NIC PROTI TOMU NEDĚLÁTE, NA DOŽIVOTÍ. VČETNĚ MILOŠE_ZEMANA A TĚCH DALŠÍCH Z VÁS MINULÝCH.
DĚLÁTE TO NAPROSTO VĚDOMĚ, CÍLENĚ. NEBOŤ ODE MNE VELMI DOBŘE O PROBLÉMU VÍTE, A PŘESTO SI NEUSTÁLE PATLÁTE SVOU O TAK ZVANÉM ODDLUŹENÍ, KTERÉMU JSTE NASTAVILI PARAMETRY: LIKVIDACE DLUŽNÍKŮ/DLUŽNÍC.
ÚSTAVA HOVOŘÍ JASNĚ O LIDSKÉ DŮSTOJNOSTI. JSTE KRETÉNI FAŠISTIČTÍ. 
ODTÁHNĚTE DO LOCHU SI !!! DO ŘITI !!! 
.. 
ZAPOMEŇTE NA TO, ŽE VÁM TOHLE BUDE I NADÁLE PŘED KOSMEM PROCHÁZET. HRA TA, VAŠE, V ČASE ZDÁNLIVĚ BEZTRESTNÁ, SKONČILA. UŽ TOHO JE S VÁMA OPRAVDU: !!!DOST!!! 
.. 
..
..
~~~

Předmět: PAVEL_BLAŽEK S PATRIKEM_NACHEREM: DO KRIMINÁLU S NIMI!!! /´JP_INFOs´ ~ ´JP INFO Special´: MILOSTIVÉ LÉTO ( V ČR)

Populární příspěvky z tohoto blogu

PŘÍSPĚVEK_NA_BYDLENÍ OD MPSV_ČR(ÚŘADŮ_PRÁCE_ČR) .. HROZÍ VYSTĚHOVÁVÁNÍ STATISÍCŮ LIDÍ V ČR A TO UŽ LETOS!!! Z DŮVODŮ CHYBNĚ(TEDY AŽ PO ZAPLACENÍ NAMÍSTO OBRATEM PO DORUČENÍ VYÚČTOVÁNÍ POSKYTOVATELŮM ENERGIÍ, SLUŽEB.. ) PROPLÁCENÉHO VYÚČTOVÁNÍ SLUŽEB, ENERGIÍ, ZA UPLYNULÝ ROK.. JELIKOŽ LIDÉ NA TO NEMOHOU MÍT NAŠETŘENO Z TOHO MÁLA, CO JIM PO ZAPLACENÍ NÁKLADŮ NA BYDLENÍ ZBÝVÁ..!!!

MARATON 2012-2023..